Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /home/onco/domains/kharkivonco.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Харьковский Областной Центр Онкологии

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /home/onco/domains/kharkivonco.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
[layerslider id="1"]

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ» запрошує Вас долучитись до круглого столу, присвяченого 75-річному ювілею з дня заснування Харківського онкологічного диспансеру, на тему: «Онкологічна служба Харківщини: початок, сьогодення та погляд в майбутнє».

Метою заходу є визначення подальшої стратегії діяльності та співпраці у сфері лікування онкологічних пацієнтів.

Захід відбудеться 27 жовтня 2023 року з 1000 по 1400 годину за адресою: м. Харків, вул. Лісопарківська, 4, корпус 2, 2-ий поверх, аудиторія.

Участь безкоштовна.

КНП «ОЦО» є надкластерним закладом охорони, що надає спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам дорослого віку, хворим на онкологічну, онкогематологічну та передпухлинну патологію. КНП «ОЦО» має стаціонар на 615 ліжок (475 – онкологічні, 60 – гематологічні, 80 – паліативні) та поліклінічно-діагностичний відділ на 90 відвідувань за зміну та діагностичні підрозділи. Медична допомога пацієнтам надається за 16 спеціальностями. КНП «ОЦО» законтрактований з НСЗУ за 14-ма пакетами ПМГ.

КНП «ОЦО» майже повністю відновив порушені війною медичні процеси, що надало можливість забезпечити якість та доступність медичної допомоги. Так, за 8 місяців 2023 року було виписано з онкоцентру 16585 пацієнтів, що склало 92 % від аналогічного періоду 2021 року. На початок 2023 року кількість онкологічних пацієнтів у Харківській області, які знаходяться на обліку, становила 88 537 осіб.

Перед учасниками «круглого столу» виступлять провідні лікарі та науковці у галузі організації охорони здоров’я, онкохірургії, онкогінекології, онкології, променевої терапії й онкогематології. Під час круглого столу у Вас буде можливість поставити питання спікерам у режимі реального часу.

У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся за телефоном  067-5-777-600, Федір Уразов, завідувач організаційно-методичним відділом, або на електронні адреси: omokhokod@gmail.com, officeonkocentr@gmail.com.

Телефон

+38 (095) 818-91-03

реєстратура


Наша пошта


officeonkocentr@gmail.com

Наша адреса


м. Харків, вул. Лісопарківська 4, 61070

Лікування та діагностика онкологічних пацієнтів

Згідно з міжнародними медичними стандартами.

Професійна допомога онкопацієнтам

Лікування відповідно до міжнародних стандартів

Унікальні операції

Мульти-дисциплінарний підхід

Керівництво