Клініко – діагностична лабораторія

Клініко – діагностична лабораторія

Клініко- діагностична лабораторія (КДЛ)

Клініко- діагностична лабораторія (КДЛ)  входить до складу КНП «Обласний центр онкології» і виконує цитологічні дослідження матеріалу, що отримані  під час профілактичних , скринінгових  медичних оглядів в лікувально- профілактичних закладах (ЛПЗ) районів області та м. Харкова відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я  України №845 « Про систему онкологічної допомоги населенню України».

При цитологічному дослідженні матеріалу одержаному при профоглядах ми бачимо зміни в клітинах за 4-7 років до клінічних прояв.

В КДЛ виконується гематологічні дослідження (клінічний аналіз крові, аналіз кісткового мозку, цитохімія крові та кісткового мозку); загальні клінічні дослідження ( загальний аналіз сечі, клінічний аналіз мокротиння , клінічний аналіз асцитної та плевральної рідин, дослідження спинномозкової рідини); біохімічні, імуносерологічні та цитологічні дослідження.

Діагностична цитологія включає: ексфоліативну цитологію (дослідження мокротиння, сечі, виділень з сосків молочних залоз, зішкрібання з поверхонь ерозій, виразок, ран, свищів, новоутворень шкіри, матеріалу з різних локалізацій гені талій, аспіратів та соскобів з тіла матки, дослідження матеріалу одержаного при фібро гастроскопії, фіброколоноскопії, ректороманоскопії, бронхоскопії і т.д.); пункціоноцитологічні дослідження біоматеріалу, що одержаний з різних пухлин зовнішніх та внутрішніх локалізацій,  пунктати черевної та плевральної порожнини.

КДЛ КНП «ОЦО» проводить консультації по гематологічним та цитологічним дослідженням всім ЛПЗ міста та області. В клініко-діагностичній  лабораторії працюють висококваліфіковані лікарі та середній медичний персонал з першою та вищою категорією.

Leave a Reply

Your email address will not be published.