Запис на прийом

Головна / Пацієнтам / Запис на прийом

Комунальне некомерційне підприємство «Обласний центр онкології» (КНП «ОЦО»)

Шановні пацієнти! У поліклінічно-діагностичному відділі щовівторка з 14:00 до 16:00 за попереднім записом веде прийом завідувач відділенням онкогінекології, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Шалькова Марія Юліївна.

Хіміотерапевтичне відділення

Шановні пацієнти! У хіміотерапевтичному відділенні №1 та №2 введено електронний запис пацієнта до лікаря. Пацієнти без попереднього запису прийматися не будуть. Запис просимо здійснювати за телефоном ХТО1 – (050) 480-88-05, ХТО2 – (050) 480-88-97.

Поліклінічно-діагностичний відділ.

 

 

Шановні колеги і пацієнти! Повідомляємо Вам, що поліклінічно – діагностичний відділ КНП «ОЦО» веде прийом пацієнтів за попереднім записом по телефону на призначений час. Також впроваджується електронна реєстрація онкохворих. Пацієти, які записані на прийом до лікаря по телефону, мають значну перевагу перед «стихійним» зверненням та консультуються лікарями ПДВ КНП «ОЦО» в першу чергу, навіть при запізненні. Будь ласка, повідомляйте хворих за існуючий попередній запис  на прийом до лікарів поліклініки онкоцентру по телефону, щоб вони записувались на прийом ЗАЗДАЛЕГІДЬ. Бережіть свій час та час хворих, які потім повернуться до Вас!

Тел.:  (057) 315-15-91   (098) 069-55-45   (095) 818-91-03  (Пн-Пт з 8.00 до 16.00)

В поліклінічно – діагностичному відділі КНП «ОЦО» проводиться плановий спеціалізований консультативний прийом за фахом онкологія. КНП «ОЦО» не надає екстреної (ургентної) медичної допомоги та не госпіталізує хворих у термінальній стадії для проведення симптоматичного лікування.

ПРИЙМІТЬ ДО УВАГИ!

Заключний діагноз, ступінь розповсюдженості онкологічного процесу та тактика подальшого лікування або спостереження хворого визначаються виключно на мультидисциплінарних комісіях у профільних відділеннях КНП «ОЦО», згідно графіку їх проведень після проходження необхідних для цього додаткових обстежень.

ВАЖЛИВО!

Лікар, що надає пацієнту направлення до КНП «ОЦО», несе персональну відповідальність за адекватну оцінку клінічного стану хворого, можливість його транспортування і подальшого амбулаторного обстеження в КНП «ОЦО».

В поліклінічно – діагностичному відділі КНП «ОЦО» не видаються листки непрацездатності та рецепти на знеболюючі препарати.

В поліклінічно – діагностичному відділі КНП «ОЦО» не вирішується питання стосовно показань або протипоказань до санаторно-курортного лікування. Це питання вирішується на ЛКК у ЛПЗ за місцем проживання.

ВАЖЛИВО!

Шановні колеги, направляйте хворих до поліклінічно – діагностичного відділу КНП «ОЦО» для взяття на облік (особливо коли Вам необхідне оформлення документів на МСЕК)  ВІДРАЗУ, В ЧАС ЗВЕРНЕННЯ, А НЕ В ОСТАННІ ДНІ до завершення дії листка непрацездатності, або прогресування хвороби, яке призводить до нетранспортабельного стану хворого! Рідні хворих, прийміть також це до уваги!

ВАЖЛИВО!

Направляйте хворих (або звертайтесь) до поліклінічно – діагностичного відділу КНП «ОЦО» з наявністю у них наступних документів та медичних довідок:

  • Паспорт хворого (оригінал). Пацієнтів, які не досягли 18 років, у КНП «ОЦО» не направляти!
  • Направлення на консультацію в КНП «ОЦО» або запит на МСЕК з ЛПЗ.
  • Морфологічна верифікація діагнозу (цито-, або гістопрепарати), якщо вона є.
  • Ro-грами, УЗД, КТ, ЕФГДС та інші інструментальні, клінічні та біохімічні результати досліджень (копії).
  • Виписки з історії хвороби інших ЛПЗ, де лікувався хворий, або виписка з амбулаторної картки за місцем проживання (копії). 
  • При тяжкому (нетранспортабельному) стані хворого, його родичам, з метою отримання консультативного висновку додатково потрібно надати висновок (огляд) сімейного лікаря про стан хворого на даний час (детальний опис соматичного статусу, важкості стану хворого, з зазначенням причини щодо неможливості його транспортування) на бланку з печатками ЛПЗ. Строк дії огляду – 3 доби.
  • При відсутності хворого клінічна група в діагнозі не встановлюється!

УВАГА!

Шановні колеги! Згідно закону щодо надання медичного висновку про стан здоров’я пацієнта, інформуємо, що відомості, які Вами запитуються при відсутності хворого, становлять лікарську таємницю розкривати яку іншім особам КНП «ОЦО» не має права.

Враховуючи викладене, адміністрація не може надати третім особам потрібну Вам інформацію без присутності хворого.

На амбулаторному прийомі у поліклінічно-діагностичному відділі  КНП «ОЦО» консультативні висновки та витяги з амбулаторної картки для МСЕК видаються тільки хворим або законним представникам хворого при наявності у них доручення, яке засвідчене нотаріально.

При відсутності хворого на прийомі, або відсутності у його представника доручення, яке засвідчене нотаріально, необхідна медична інформація видається по запиту лікаря ЛПЗ, через поштову скриньку організаційно-методичного відділу КНП «ОЦО», лікарю онкологу ЛПЗ, або особі, яка виконує його обов’язки. Якщо хворий жодного разу не звертався до КНП «ОЦО», то без нього витяг з амбулаторної карти для МСЕК не видається.

ВАЖЛИВО!

Хворі, особливо з віддалених районів, які направляються  з підозрою на онкогематологічне захворювання,  обов’язково повинні при собі мати:  клінічний аналіз крові (розгорнутий), коагулограму та біохімічний аналіз крові.

З повагою, адміністрація КНП «ОЦО».