Адміністрація

Головна / Адміністрація

08 вересня 2016 року Харківською обласною радою було прийнято рішення № 283-VII «Про створення КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ» та припинення шляхом ліквідації КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» (код ЄДРПОУ 02002776)».

КНП «ОЦО» (далі – Центр) належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Власником та органом, що здійснює управління майном створеного Центру, є Харківська обласна рада.

Центр є неприбутковим закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає медичні послуги населенню м. Харкова та Харківської області.

Основною метою діяльності Центр є:

  • надання медичних послуг населенню, спрямованих на збереження, поліпшення та відновлення їх здоров’я;
  • надання в повному обсязі поліклінічної та стаціонарної лікувально-діагностичної медичної допомоги хворим на онкологічні захворювання, створення умов для максимального забезпечення доступної висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги та створення умов, які забезпечують управління лікувально-діагностичним процесом;
  • організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров’я з метою забезпечення наступництва у наданні медичної допомоги на різних рівнях та ефективного використання ресурсів системи медичного обслуговування.
Жук Елена Викторовна

Жук Елена Викторовна

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.